Půjčujeme e-knihy a audioknihy

 

Plakát -_Knihovna_budoucnosti_je_tady

Věděli jste, že knihovna ve spolupráci s portálem www.palmknihy.cz nabízejí svým čtenářům k vypůjčení přes 13 000 e-knih (e-audioknih)? Navíc odkudkoliv a zdarma (v rámci ročního čtenářského poplatku)?

 

Z pohodlí domova si můžete jednoduše vypůjčit e-knihu přes on-line katalog knihovny, která se Vám obratem zobrazí v knihovničce aplikace Palmknihy s viditelně označeným termínem vrácení. Výpůjční lhůta je 31 dnů a lze číst více titulů najednou (max.4) bez nutnosti připojení k internetu. 32. den se e-kniha sama vymaže z aplikace.

 

 • Knihovna bez hranic

  Ať je nedělní půlnoc či letní zkrácený provoz, můžete si během pár vteřin vypůjčit e-knihy/audioknihy z online katalogu odkudkoli a kdykoli.

   

  • Nejžhavější tituly bez čekání

   Denně jsou nahrané nově vydané e-knihy z předchozího dne, čímž získáte některé tituly dříve než většina knihkupectví vůbec otevře.

    

 

S postupem instalace aplikace na vaše zařízení vám v knihovně rády pomůžeme, případně telefonicky navedeme. Nejdůležitější je, aby jste v knihovně uvedli svůj email, kterým se registrujete v aplikaci Palmknihy. Po prvotních registracích už jen listujete naším katalogem a stahujete požadované tituly, které jsou v katalogu označeny jako e-kniha/e-audiokniha. 

 

Bližší informace v knihovně, případně portálu Palmknihy, zákaznická podpora +420 731 159 973.

 

Postup pro čtenáře

Jak se zapojit do eVýpůjček:

 1. Zaregistrujte se v naší knihovně
 2. Stáhněte si aplikaci Palmknihy do čtecího zařízení, která je k dispozici ke stažení zdarma na Google Play pro Android (verze 5 a vyšší) nebo přes App store pro iOS (verze 11 a vyšší).

2. V aplikaci se registrujte stejným e-mailem, kterým jste registrováni v knihovně. Případně oznamte jinou emailovou adresu knihovně.

  

Jak si vypůjčit e-knihu:

1. Přihlaste se do on-line katalogu knihovny.

2. U vybraného titulu zvolte tlačítko „Půjčit e-knihu“.

Jak otevřít e-knihu:

1. Otevřete aplikaci Palmknihy. Sekce E-knihy bude možná zpočátku prázdná. Zmáčkněte tlačítko Aktualizovat knihovnu.

3. Kliknutím na obálku stáhnete e-knihu, po tomto kroku lze e-knihu číst i bez připojení k internetu. Za 31 dní se eVýpůjčka sama vrátí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Module services

Kalendář akcí

Zasílání novinek z knihovny

Jako registrovaný čtenář máte přístup k informacím z naší knihovny. Novinky Vám budeme zasílat přímo na Váš e-mail :)

Partněři

Partneři webu

Kraj Vysočina Velká Bíteš Portál veřejné správy České republiky
Nahoru