29.2. 9 - 11hod. Virtuální univerzita třetího věku

loggo

Univerzita třetího věku je o aktivním podílení se na společenském životě, udržuje psychickou kondici a činorodý způsob života.

Poskytuje neformální, všeobecné zájmové vzdělávání. Dává pocit seberealizace a doplňuje znalosti, které dříve z nějakého důvodu nebylo možné získat. Pokusíme se, aby podmínky z naší strany přispěly k úspěšnému absolvování kurzu a příjemně strávenému času.

Termíny přednášek: čtvrtek 9 – 11hod. v čítárně městské knihovny, vždy jedenkrát za 2 týdny.

Maximální počet účastníků: 15

Účastník vyplní přihlášku a zároveň uhradí poplatek za celý semestr: 400Kč

Podmínky přijetí do kurzu: Osoby se statusem důchodce, invalidní důchodce bez rozdílu věku

Průběh přednášky: Účastníci kolektivně sledují videopřednášku, kterou vytvořili vysokoškolští učitelé a nejvýraznější odborníci na dané téma. Poté proběhne společná diskuze a  společně také vyplníme test, který ještě jednou můžete vyplnit doma..

Nahlášení předem není nutné, ale budeme rádi, pokud nám dáte vědět, že se chystáte přijít. Maximální počet účastníků je daný.

Více informací v knihovně, nebo na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 566 789 350, 606 063 666.

Kurz bude jistě velmi zajímavý a případných nesnází se prosím nebojte, v knihovně vás rády ve studiu podpoříme a pomůžeme se vším, co se výuky bude týkat.