17.10. 10 – 16 hod. Metabolická analýza těla s Mariannou Kušovou

IMG 20230225_121632_MarianaV rámci nezávislého projektu Zdravá města Česka tu máme den PREVENCE & zdraví, přijďte do knihovny zjistit, jak na tom jste právě Vy.

Měření na bioimpedančním přístroji TANITA bude probíhat na základě rezervace přesného času, doba trvání samotného měření bude  maximálně 10-15 min. Díky němu zjistíte, jak Vaše tělo uvnitř funguje, dozvíte se  kompletní složení Vašeho těla a naměřené hodnoty Vám budou profesionálně vysvětleny.

V případě zájmu máte možnost využít navrhnutí řešení pro lepší/dlouhodobě udržitelné výsledky.

Měření je vhodné úplně pro každého kromě těhotných, lidí s kardiostimulátorem, nebo epilepsií.

Moc se na vás těší Marianna Kušová - trenérka a koučka zdravého životního stylu.