18.10. v 16.30 hod. Cestovatelská beseda Irsko a Skotsko

mountains-540115 640Již potřetí k nám zavítá mladý sympatický cestovatel, Jakub Greschl, který se řídí heslem „Nic není nemožné.“ Jakub se narodil s dětskou mozkovou obrnou a pár let bojoval o to, aby jej nohy unesly. Svou vůlí a pozitivním přístupem k životu se dokázal se svým handicapem vyrovnat a jeho velkou vášní se stalo cestování.

Tentokrát nám bude vyprávět o své cestě po smaragdovém ostrově, Irsku a po Skotsku.

Čeká nás kombinace cest, kde navštívíme jak Severní Irsko, tak také Irskou republiku. Podíváme se na Moherské útesy, do Dublinu, projdeme se po Obrově chodníku a zavítáme také do Belfastu. Věnovat se budeme také folku a tradiční whiskey. Navštívíme i krásné hrady, údolí nebo vodopád Torc.