24. 10. v 17 hod. Představení dětských knih z knihkupectví Dlouhá punčocha

dsc-4867.2666921323Hledáte opravdu dobrou dětskou knihu? Není to nijak snadné - nabídka je obrovská. Trochu vám to usnadníme, knihy s nejsilnějším příběhem, originální ilustrací a citlivou grafikou představí jedna ze zakladatelek knihkupectví Dlouhá punčocha v Brně, Zuzana Streichsbierová.

A proč by Vás měla zajímat nabídka zrovna tohoto knihkupectví? Je totiž tak trochu jiné. Nesoustředí se na masovou produkci, ale vybírá ty nejkvalitnější tituly

, které vaše děti zaujmou a vás nadchnou.

V knihovně vám představí širokou nabídku knih pro děti 2+ a pro 1. stupeň ZŠ. Mimo uvedení samotných knih si budete moci vše prohlédnout, a pokud vás některý titul zaujme, budou knihy i ke koupi.

Knihy se musí líbit, ideálně nejen dětem, ale i rodičům. Přijďte se zamilovat a objevit netušený svět dětských knih.