9.3 v 17.00 hod. „Sám s oceánem“

sám s_oceánemTomáš Kůdela měl velký sen. Chtěl zažít absolutní svobodu a nezávislost. Prošel dlouhou cestu, než si uvědomil, že tyto kvality mu poskytuje moře a oceán. V roce 2016 se jachtařský instruktor Tomáš Kůdela vydal na 4 měsíční plavbu Atlantickým oceánem. Na jeho cestě ho doprovázeli lidé, kteří chtěli na svém životě něco změnit, prožít sílu přítomného okamžiku a spojení sami se sebou.

Na Bermudech však nastal zlom. Tomáš nejtěžší úsek plavby musel plout úplně sám a vypořádat se mimo jiné s 45 min. intervaly na spánek.

Přijďte se podívat na záběry z plavby a poslechnout si vyprávění o totálním vyčerpání, ztrátě autopilota ale i pocitu svobody a nalezení sebe sama. Více informací o přednášejícím naleznete na https://tomaskudela.cz