8.3. v 16.30 hod. Roční období v životě člověka

paní ŠvestkováV březnu proběhne první seminář z cyklu „roční období v životě člověka“ s paní Danou Švestkovou, která se zabývá prevencí zdraví pomocí tradiční čínské medicíny a svým individuálním přístupem pomáhá řadě klientů nejen s nemocemi těla a duše, ale učí je také, jak na harmonický a vědomý život.

S energií jara je spjata energie jater a žlučníku a právě toto období je nejlepší pro jejich harmonizaci a regeneraci. Játra schraňují látky, které už tělo nemá kam dál posunout. Zachytávají pesticidy, alkohol a jiné chemické látky. Pokud je těchto toxických látek přebytek, projevují se v organismu jako podráždění, deprese, náladovost, ale i záněty šlach, spojivek, křeče, ztuhlost a třeba i kožní problémy.

Rychlé stárnutí organismu, kromě kvality a množství životní síly ukryté v ledvinách, také souvisí s množstvím a kvalitou jaterní energie.

Za to, jak se cítíme, jsme zodpovědní pouze my sami, a není možné házet zodpovědnost na klasickou ani přírodní léčbu. A jakým způsobem dostat systém játra-žlučník do rovnováhy a jak jej nejlépe chránit,  se dozvíte právě na prvním semináři v knihovně.