7.2. od 14 hod. Dílničky v knihovně

heart-762564 960_720Slavíte svátek svatého Valentýna? Ať jste příznivci tohoto svátku nebo ne, můžete si první polovinu února zpříjemnit srdíčkovým vyráběním u nás v knihovně. A třeba někoho potěšit milým přáníčkem, ozdobit si domov quillingovými dekoracemi nebo srdíčkovými ozdobami.

Připravené budou i další materiály, které vám svátek sv. Valentýna přiblíží, kvízy, hry a úkoly. Pro nejmenší omalovánky a jednoduché vyrábění.

Dílničky budou probíhat od 14 do 17 hodin, během kterých můžete kdykoli přijít a vyrobit si dekorace pro toho, koho máte rádi. A nezapomínejte na sebe!

Valentýna přece nemusíte slavit jenom v páru, ale i jako rodina nebo přátelé mezi sebou.