26.2. v 16.30 Stylistický workshop s Danou Beranovou

Beranová workshopStyl je věčný, zatímco móda pomíjivá

Přijměte pozvání na workshop v oblasti stylu oblékání a vizáže, na kterém načerpáte mnoho inspirace, tipů i osobních rad. Každá žena je zajímavá a na každé je něco krásné. Nebojte se to „své krásné“ najít a ukázat všem. Stylistka Dana Beranová vám poradí, jak na to. Ukáže, jaký střih oblečení zvolit pro váš typ postavy, jak se správně obléci, jaké vybrat doplňky pro různé příležitosti, jak rychle sestavit zajímavý outfit i nejnovější módní trendy. Nebude chybět ani ukázka  různých typů vázání šátků a šál.

Workshop je určen hlavně pro ženy (i muže), kteří pracují na rozvoji své osobnosti, chtějí vypadat a cítit se lépe, ať  z osobních důvodů nebo proto, že budou mít větší úspěch na pracovním trhu. Velice aktuální je především pro ženy, které se po mateřské dovolené vrací zpět do práce.

Počet účastníků je omezen. Nutná rezervace místa předem.