Odlož mobil v knihovně: leden - únor 2023

iphone-g0fb9c5c43 640Za starý mobilní telefon můžete vyhrát poukázku, podpoříte i naši knihovnu.

Ojedinělá akce zaměřená na sběr vysloužilých mobilních telefonů, startuje v těchto dnech v knihovnách v Kraji Vysočina. Díky ní máte možnost vyhrát poukázky na nákup knih v hodnotě až 2.000 korun.

Zapojit se do soutěže nazvané „Odlož mobil v knihovně“ je jednoduché – stačí do označeného boxu v naší knihovně kdykoliv až do konce února 2023 přinést jakýkoliv starý mobilní telefon a označit jej kontaktními údaji.

Čím více telefonů zájemci přinesou a označí, tím větší šanci mají vyhrát.

Soutěž organizovaná neziskovou společností ASEKOL ve spolupráci s Krajem Vysočina, má mimo jiné upozornit na to, že i drobná elektrozařízení obsahují velké množství různých materiálů, které se odbornou recyklací vrací zpět do oběhu. Díky tomu není potřeba je nově vyrábět nebo těžit.

Seznam zapojených knihoven včetně podrobnějších informací, pravidel atd. naleznou zájemci na stránkách www.odlozmobil.cz.