Manželé Márovi - Malajsie

malaysia-978898 960_720_copy_copyMěstská knihovna Velká Bíteš
a Městské muzeum ve Velké Bíteši Vás srdečně zvou na besedu manželů Márových, která se bude konat ve Velkém výstavním sále muzea v úterý 15. listopadu 2022 od 17 hodin.

Cestovatelé Alena a Jirka Márovi se vypravili do jihovýchodní Asie. Cestou tam prozkoumali Dubaj a při návratu pro změnu Singapur. Hlavním cílem cesty byla Malajsie, která nabízí mnoho pestrých zajímavostí.

Márovi nám představí malované chrámy, čajové plantáže i zákulisí formule 1. Společně se podíváme na koupání slonů, největší květinu světa, do cínové továrny i na opičí ostrov. Promítané fotografie a videoukázky doprovodí humorným i dramatickým komentářem.

Plakat-Marovi-Malajsie--final