Vyrábění lampionů

středa 9.11. od 9 do 11 hod.

pátek 11.11. od 14. hod.

lampion  Víte, kdo to byl svatý Martin, jaké zvyky a pranostiky se k němu váží nebo proč jezdil na bílém koni? Přijďte v pátek 11. 11.od 14 hod. do knihovny a u teplého čaje a svatomartinských rohlíčků si přiblížíme postavu svatého Martina a přečteme pohádku o holčičce s lampičkou.

Abychom se připravili na Svatomartinský průvod světýlek, který vychází 13. 11. od Sokolovny, vyrobíme si s dětmi krásné lampionky, které na průvod použijeme.

Pro menší děti se vyrábění uskuteční již s předstihem ve středu 9.11. mezi 9-11 hod.

Na vyrábění s vámi se těší nejen knihovnice, ale i Eva Fialová a Jana Střechová.