Soutěž Lovci perel pro dětské čtenáře

gemstones-1490210 960_720Opět po roce pořádáme čtenářskou soutěž pro zvídavé kluky a holky.

Soutěž se koná v termínu 1.10.2022 – 30.6.2023.

Hlavním posláním této soutěže je podpora čtenářství u dětí a rozvoj čtení s porozuměním.

V dětském oddělení již na děti netrpělivě čekají  knihy perlorodky, které jsou na hřbetu označeny soutěžní samolepkou. Každý lovec po výběru knihy obdrží hrací kartu s otázkami. Po přečtení knížky pak odpoví na několik otázek, které se týkají obsahu knihy.  Za správně vyplněnou hrací kartu dostane perličku dle svého výběru. Postupně tak budeme navlékat krásné perlové šňůrky, které si děti po skončení soutěže odnesou domů. Všichni soutěžící budou odměněni a ti nejpilnější se mohou těšit na atraktivní ceny.

Soutěž je určena dětem do 15 let věku.

pdfLovci_perel_2022_-_PRAVIDLA_copy.pdf

pdfSeznam_knih__perlorodek_2022.pdf