Americký sen s Jakubem Greschlem

Městská knihovna Vás srdečně zve na cestovatelskou přednášku Jakuba Greschla na téma: Americký sen – cesta za mé vlastní hranice.

Přijďte si vyslechnout Jakubovo poutavé vyprávění o třítýdenní cestě po západním pobřeží USA. Cílem Jakuba je nejen ukázat cestu po krásné destinaci, ale také poodhalit, kde najít motivaci k překonávání překážek v životě a také chuť k posouvání vlastních hranic.

Datum a místo konání: 26.5.2022 v 16:30,

Městská knihovna Velká Bíteš, Masarykovo náměstí 85

Vstup je zdarma.

USA

Jakubovi Greschlovi je 29 let, pochází z Holýšova na Plzeňsku. Narodil se s dětskou mozkovou obrnou a pár let bojoval o to, aby ho nohy unesly. Nic z toho mu nevzalo životní sílu a dokázal procestovat už přes 30 zemí světa.

Plakát_Americký_sen.jpg