Vše o životě po životě – dokument o lidech, kteří přežili svou smrt

Dalibor StachPřijměte srdečné pozvání na dokumentární film Dalibora Stacha: Vše o životě po životě.

Film je vyprávěním lidí, kteří překročili hranici smrti, a bylo jim umožněno vrátit se zpět.

Obsahuje nejen průběh samotného prožitku, ale i celkovou změnu, kterou těmto lidem klinická smrt do života přinesla – změnu vnímání svého okolí a světa, pochopení, že nic se neděje náhodou.

Datum a místo konání: 7. 4. 2022 v 17.00, Městská knihovna Velká Bíteš, Masarykovo nám. 85

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

Po projekci filmu bude následovat přednáška Dalibora Stacha, který je režisérem filmu, spisovatelem, scénáristou, výtvarníkem a fotografem v jedné osobě. Sám klinickou smrt dvakrát prožil. Přednáška bude proložena vyprávěním o setkání s Milošem Formanem a dalšími zajímavými lidmi. Bude také ponechán prostor pro dotazy návštěvníků.

Po skončení bude možné zakoupit knihy Dalibora Stacha, kterých na základě osobních zkušeností s klinickou smrtí napsal několik. Za oponou noci a Krušnohorské proroctví jsou knižní předlohy pro film Dimenze, které

D. Stach natočil s plejádou českých herců a okořenil účastí dvou hollywoodských hvězd.