Přednáška Evy Grégrové 17.3.

Olej -_zdravíZveme Vás na v pořadí již 3. přednášku paní Evy Grégrové, která se opět bude týkat zdravého životního stylu.

Tentokrát se budeme bavit o vlivu stravy na naše zdraví a na střevní mikrobiom.

Kromě informací ohledně zdravé střevní mikroflóry se dozvíte také, jak nastavit funkční prevenci před nemocemi. Povíme si, jak předcházet chronickým zánětům v těle.

Datum a místo konání:  17.3.2022 od 17.00 hodin; Městská knihovna Velká Bíteš, Masarykovo náměstí 85

VSTUP ZDARMA

Dnešní strava svým složením ničí imunitní systém, urychluje stárnutí a zvyšuje riziko úmrtí, mimo jiné také zamořuje naše orgány. Pokud se chcete dozvědět, jak těmto problémům předejít, jak si zlepšit zdraví a jak ochránit před nemocemi sebe nebo svou rodinu, přijďte si vyslechnout do knihovny povídání p. Grégrové.