Manželé Márovi - Velká Británie

Great BritainMěstská knihovna Velká Bíteš a Městské muzeum ve Velké Bíteši Vás srdečně zvou na besedu manželů Márových, která se bude konat ve Velkém sále muzea v pondělí 14. února od 17 hodin.

Cestovatelé Alena a Jirka Márovi vám představí to nejzajímavější ze svých výprav do Velké Británie.

Společně se podíváme do celé řady měst, budeme se toulat překrásnou přírodou i ochutnávat místní speciality. Dozvíte se, jak probíhají skotské hry a kde žije lochnesská příšera. Odhalíme detaily úžasných setkání s fotbalisty Chelsea a britskou královnou Alžbětou, jejím manželem Philipem a princem Charlesem. Promítané fotografie a videoukázky doprovodí humorný i dramatický komentář.

Jiří Mára je autorem dvaceti cestopisných knih a dokumentárních filmů z různých koutů světa.

Více informací naleznete na www.jirkamara.cz