On-line beseda: Můj africký příběh

Hana HindrákováMěstská knihovna srdečně zve na besedu spisovatelky Hany Hindrákové.

Cestovatelka, spisovatelka a bývalá dobrovolnice Hana Hindráková si Keňu zamilovala natolik, že se tam stále vrací.

Během besedy se dozvíte, co ji přivedlo do Afriky a jak se od dobrovolnictví dostala k psaní románů z afrického prostředí. Poutavé vyprávění o Keni bude doplněné fotografiemi a videem.

Akce proběhne on - line dne 27.01. 2022 od 17.00 v prostředí Microsoft Teams.

Připojíte se přímo přes tento odkaz.

Jediné, co k účasti potřebujete, je počítač s připojením na internet. Nemusíte si stahovat žádný program. Po kliknutí na odkaz jen kliknete na "Pokračovat v tomto prohlížeči", napíšete své jméno (stačí křestní) a už se účastníte besedy. NESTAHUJTE PROGRAM MS TEAMS, není to potřeba.

Kvůli kvalitnějšímu přenosu prosím mějte během besedy vypnutou kameru a ztišený mikrofon. Když se budete chtít na něco zeptat, tak si ho samozřejmě můžete zapnout. Připojení bude možné od 16:45.

V případě, že by jste se chtěli připojit z mobilního zařízení, je potřeba si stáhnout mobilní aplikaci MS Teams a zdarma se registrovat. Aplikaci najdete v Apple Store případně Google Play. Hledejte Microsoft Teams s modrou ikonkou.