Budoucnost preventivní medicíny - změna přístupu ke zdraví

olej a_květiny

Městská knihovna srdečně zve na přednášku paní Evy Grégrové.

Budeme se opět zabývat chronickými záněty v těle a hledat jejich příčinu. Povíme si o následcích dlouhodobého neléčeného zánětu i o tom, jak se před záněty dlouhodobě a efektivně chránit.

Přednáška se uskuteční dne 13. 1. 2022 v 17.00

Neléčený chronický zánět v těle se může stát „tichým zabijákem“, být rozhodujícím faktorem, který vede ke vzniku kardiovaskulárních chorob, rakoviny, poruchám zažívání, diabetu, depresím, poruchám imunitního systému a dalším život omezujícím stavům.

Paní Grégrová se tématem zabývá již řadu let a má s problematikou bohaté osobní zkušenosti. Sama si prošla cestou hledání příčiny svých zdravotních potíží a ráda by svoje znalosti předala dále. Spolupracuje s lékaři, fyzioterapeuty, od ledna 2020 získala také podporu České lékařské komory. Mimo jiné Vám poradí, jak své tělo dostat do rovnováhy a jak dlouhodobě posílit svou imunitu.