ZRUŠENO - Vše o životě po životě

Plánovaspiral-2730290 960_720ná beseda se spisovatelem a režisérem Daliborem Stachem je z technických důvodů zrušena.

Městská knihovna srdečně zve na dokumentární film Dalibora Stacha s názvem "Vše o životě po životě".
Film je vyprávěním lidí, kteří překročili hranici smrti, a bylo jim umožněno vrátit se zpět. Obsahuje nejen průběh samotného prožitku, ale i změny, které lidem klinická smrt přinesla do života.
Po projekci filmu bude následovat přednáška Dalibora Stacha, který je režisérem filmu, spisovatelem, scénáristou, výtvarníkem a fotografem v jedné osobě. Sám klinickou smrt dvakrát prožil.
Po skončení bude možné zakoupit autorovy knihy.
Rezervace míst nutná předem!
Datum konání: 9.12.2021 v 17.00
Městská knihovna Velká Bíteš, Masarykovo nám. 85

Akce proběhne v souladu s aktuálnímí vládními nařízeními. Při vstupu bude nutné:

• doložit certifikát o provedeném očkování nebo
  • doložit potvrzení o prodělání onemocnění v posledních 180 dnech