Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

27. září v 17 hod. Praktický seminář SU – JOK

paní ŠvestkováJe vám sympatická alternativní medicína, řešení nemocí a bolesti bez pomoci léků? Pak nepřehlédněte seminář léčebné metody SU – JOK, který se bude konat 27. září v 17 hod. v městské knihovně. S metodou vás seznámí a seminář pro vás připravila Dana Švestková, terapeutka bioregulační a celostní medicíny.

Su – Jok je jedinečná léčebná metoda, vycházející z tradiční čínské a národní korejské medicíny. Pracuje pomocí akupresury – tedy působením tlaku na konkrétní body na rukou (případně nohou). Postupy této metody jsou vhodné i pro laickou veřejnost, protože jsou snadno naučitelné a mají širokosáhlý léčebný efekt. Ať již jako první pomoc při stavech bolesti, nebo jako dlouhodobý léčený program při chronických onemocněních, kdy dokáže často značně ulevit od bolesti a obtíží, či odstranit zhoršování stavu.

 

Kromě zvládnutí základů metody, praktického použití a variant akupresury se zaměříme na specifické orgány, které je v tomto měsíci třeba podpořit a to slezina a žaludek. Podle Číňanů zapříčiňují nerovnováhu energií nevyjádřené a nezpracované emoce a to celkově ovlivňuje psychiku, která může způsobit pocity nejistoty, roztržitosti, zmatku a negativních emocí. Podpořením zmíněných orgánů můžeme tento stav vychýlit více k rovnováze.

 

Každý, kdo zvládne základní metodiku této terapie, se často obejde při léčbě bolesti a obtíží bez chemie. Su – jok je jedna z metod, jak si udržet trvalé zdraví. Přijďte se naučit její základy.

 

Prosíme účastníky, aby se přihlásili nejpozději do 26.září v knihovně, osobně, tel. 566 789 350, nebo emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Počet účastníků je max. 25. Cena semináře: 50 ,-

Module services

Kalendář akcí

Zasílání novinek z knihovny

Jako registrovaný čtenář máte přístup k informacím z naší knihovny. Novinky Vám budeme zasílat přímo na Váš e-mail :)

Partněři

Partneři webu

Kraj Vysočina Velká Bíteš Portál veřejné správy České republiky
Nahoru